UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pewnie że autobus ma pierwszeństwo jeśli opuszcza zatoczke tak samo jak pieszy na drodze trzeba zachować ostrożność masakra jak ludzie są głupi wjechała na czerwonym a ile razy każdemu się zdarza wjechać na czerwonym ale nie ja tylko na żółtym ????

Irek

Anuluj