83
12.07.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jeżdżą tymi osobówkami jak święte krowy. Nie wiedzą, że ten co miał pierwszeństwo spoczywa na cmentarzu? Nie wiedzą, że taka ciężarówka czy autobus nie zatrzyma się w miejscu?
MiG21 (2019.07.12)

info

2  
  0
sluchaj na egzaminie, jak nie wpuścisz autobusu który SYGNALIZUJE wyjazd z przystanku masz odrazu negatywny. To o czym Ty mówisz, powtarzam SYGNALIZUJE bo to, że większość autobusów zapomina, że mają kierunkowskazy to inna sprawa ale nie rozumiem co to za problem przyhamować i stracić te 15-20 sekund żeby ułatwić mu włączenie się do ruchu...
Paweł2019 (2019.07.13)
sluchaj na egzaminie, jak nie wpuścisz autobusu który SYGNALIZUJE wyjazd z przystanku masz odrazu negatywny. To o czym Ty mówisz, powtarzam SYGNALIZUJE bo to, że większość autobusów zapomina, że mają kierunkowskazy to inna sprawa ale nie rozumiem co to za problem przyhamować i stracić te 15-20 sekund żeby ułatwić mu włączenie się do ruchu...
Paweł2019 (2019.07.13)
Naucz się pisać
Pio1 (2019.07.13)
Ty koczkodan jestem pewny że jesteś mameja z pośredniaka i prawko masz za swiniaka więc nie ublirzaj zawodowym kierowca!!!
Do koczkodana (2019.07.13)

info

2  
  0
AudiDriver - Matka Ojcu z h.... powinna Cię zlizać. I takie głąby kapuściane szczekają Że ciężarówki złe.... A o przepisach to słyszeli z opowieści.
????????????Pinki i mózg (2019.07.13)
AudiDriver - Koczkodan Matka Ojcu z h.... powinna Cię zlizać. I takie głąby kapuściane szczekają Że ciężarówki złe.... A o przepisach to słyszeli z opowieści.
Pinki i mozg (2019.07.13)
@AudiDriver - AudiDriwer. .. Nie ustąpienie autobusowi wyjeżdżającemu z zatoczki lub zmieniającemu pas ruch (oczywiście na terenie zabudowanym) jest wykroczeniem. W taryfikatorze mandatów wykroczenie to jest wycenione na 200zł. i 5 punktów karnych. Teraz wiesz dlaczego w czasie nauki jazdy i pózniej w trakcie egzaminu kursanci grzecznie wypuszczają autobusy z zatoczki. Nie uczą ich kultury czy kurtuazji a wynika to z litery prawa. Autobus ma pierwszeństwo.
ksamol (2019.07.13)
Kopernik też była kobietom.
(2019.07.13)
Warto byłoby napisać jeszcze cokolwiek o stanie zdrowia pasażerów autobusu. No ale czego tu oczekiwać od współczesnych dziennikarzy?!
Jo (2019.07.13)

info

1  
  0