UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Winę ponosi kobieta kierująca Skodą.Jechałam tym autobusem i widziałam, że autobus miał zielone światło.
Poszkodowana
Winę ponosi kobieta kierująca Skodą.Jechałam tym autobusem i widziałam, że autobus miał zielone światło.
Poszkodowana