Wybrany wątek opinii
Tak się składa, że autobus wyjeżdżający z zatoczki ma pierwszeństwo jeśli sygnalizuje manewr :) nie ustąpienie pierwszeństwa grozi mandatem 200zl
Do moderacji
Odpowiedz
20
22
całkowita prawda
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
A gdzie jest napisane,że autobus ma pierwszeństwo wyjeżdżając z zatoki? Mamy mu umożliwić włączenie się do ruchu. A to nie to samo.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0