Wybrany wątek opinii

Tak się składa, że autobus wyjeżdżający z zatoczki ma pierwszeństwo jeśli sygnalizuje manewr :) nie ustąpienie pierwszeństwa grozi mandatem 200zl
Paweł2019 (2019.07.12)
całkowita prawda
(2019.07.12)
A gdzie jest napisane,że autobus ma pierwszeństwo wyjeżdżając z zatoki? Mamy mu umożliwić włączenie się do ruchu. A to nie to samo.
Mis (2019.07.13)
Powrót do komentarzy