83
12.07.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Winę ponosi kobieta kierująca Skodą.Jechałam tym autobusem i widziałam, że autobus miał zielone światło.
Poszkodowana (2019.07.14)
Zabierzemy prawka wszystkim facetom
Gnom (2019.07.16)
Czytaj ze zrozumieniem.
Ona (2019.10.24)