UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A gdzie jest napisane,że autobus ma pierwszeństwo wyjeżdżając z zatoki? Mamy mu umożliwić włączenie się do ruchu. A to nie to samo.

Mis

Anuluj