UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Pewnie że autobus ma pierwszeństwo jeśli opuszcza zatoczke tak samo jak pieszy na drodze trzeba zachować ostrożność masakra jak ludzie są głupi wjechała na czerwonym a ile razy każdemu się zdarza wjechać na czerwonym ale nie ja tylko na żółtym ????
Irek