Wybrany wątek opinii
nie zapominajmy ze kierowcy z komunikacju miejskiej to swiete krowy i mysla ze im wszystko wolno i woza worki z ziemniakami na pace
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Winę ponosi kobieta kierująca Skodą.Jechałam tym autobusem i widziałam, że autobus miał zielone światło.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Winę ponosi kobieta kierująca Skodą.Jechałam tym autobusem i widziałam, że autobus miał zielone światło.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0