Autobus zderzył się z osobówką (aktualizacja)
fot.Michał Skroboszewski
Dzisiaj przed godziną 12 na skrzyżowaniu al. Piłsudskiego z ul. Płk. Dąbka doszło do zderzenia autobusu komunikacji miejskiej ze skodą. 36-letnia kobieta kierująca autem osobowym została zabrana do szpitala. Kierowcy powinni omijać to miejsce do czasu usunięcia pojazdów z drogi. Zobacz zdjęcia.