Autobus zderzył się z osobówką (aktualizacja)

83
12.07.2019
Autobus zderzył się z osobówką (aktualizacja)
fot.Michał Skroboszewski
Dzisiaj przed godziną 12 na skrzyżowaniu al. Piłsudskiego z ul. Płk. Dąbka doszło do zderzenia autobusu komunikacji miejskiej ze skodą. 36-letnia kobieta kierująca autem osobowym została zabrana do szpitala. Kierowcy powinni omijać to miejsce do czasu usunięcia pojazdów z drogi. Zobacz zdjęcia.
46-letnia kobieta kierująca autobusem, wyjeżdżając z al. Piłsudskiego uderzyła w bok skody jadącej ul. Płk. Dąbka w kierunku Zawady. Policjanci sprawdzili nagranie monitoringu. Z ich wstępnych ustaleń wynika, że 36-letnia kobieta kierująca skodą prawdopodobnie wjechała na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Kierująca skodą została zabrana do szpitala.
   W czasie pracy służb ratowniczych w rejonie skrzyżowania ruch odbywał się z utrudnieniami, a ruch tramwajów był całkowicie wstrzymany.
ms

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
jakis gamon na czerwonym pewnie jechal!!!! zabrac prawo jazdy dozywotnio!!!
(2019.07.12)
Podpisano Idiota utrzymywany z panstwowych pieniędzy, siedzacy calymi dniami w domu i komentujacy każdy artykul na portelu... . . . Tak się sklada że bylam swiadkiem tego zdarzenia
Januszigrazynaczyliportel (2019.07.12)
Mało kto wie, że jadąc autobusem komunikacji miejskiej, mając skasowany bilet lub EKM, ZKM jest ubezpieczony od takich nagłych zdarzeń, i pasażer równierz wewnątrz autobusu lub tramwaju. Jeśli czujesz się zle, masz uraz w wyniku nagłego zdarzemia, masz skasowany bilet zadzwoń po pogotowie, lub zgłoś to Policji, i potem zawiadom ZKM z żądaniem o odszkodowanie. Gwarantuję, że dyrektora ZKM i tego speca od wszystkiego w ZKM Góreckiego, szlag trafi.
Prawnikradzi. (2019.07.12)

info

77  
  11
Wygląda na to, że osobówka wjechała na czerwonym, bo czekając na zielone na Dąbka od strony miasta to pojazdy jadące w stronę Piłsudskiego zjeżdżają ze skrzyżowania (niestety często, kiedy ja już mam zielone). Abstrahując od całej tej sytuacji, pragnę przypomnieć Kierowcom autobusów również, że wyjeżdżając z zatoczki autobusowej nie posiadacie pierwszeństwa przejazdu, wiadomo bądźmy uprzejmi na drodze i sobie pomagajmy, ale pamiętajmy o obowiązującym prawie. O tyle o ile w przypadku sporego ruchu to bardziej wytłumaczalne, o tyle parę razy miałem osobiście sytuacje w której nic za mną nie jechało, a ja mocniej lub mniej ale musiałem hamować.
AudiDriver (2019.07.12)
byles swiadkiem i co?? chcesz medal??? napisz jak bylo trolu internetowy
(2019.07.12)

info

18  
  15
No i co pani wnioskuje. Kto jest winny? Kierowca autobusu czy kierowca(pani) auta osobowego? Stawiam ze pani kierująca Skodą jest sprawcą wypadku.
(2019.07.12)
Kierowcy ciężarówek to święte krowy. Szlak mnie trafia.
Koczkodan (2019.07.12)

info

6  
  43
Kolejna mistrzyni kierownicy
magic6969 (2019.07.12)

info

19  
  16
Zabrać wszystkim kobietą prawo jazdy... ????????????
Ignorant (2019.07.12)
Tak się składa, że autobus wyjeżdżający z zatoczki ma pierwszeństwo jeśli sygnalizuje manewr :) nie ustąpienie pierwszeństwa grozi mandatem 200zl
Paweł2019 (2019.07.12)