Wybrany wątek opinii

@AudiDriver - Poczytaj przepisy, za niewypuszczenie autobusu z zatoczki jest 200 zł mandatu i 6 punktów karnych. Taki mądry, a nie doczytałeś.
złodziej (2019.07.12)
Autobus nie jest pojazdem uprzywilejowanym, a te Elbląskie barany wyjeżdżają prosto pod auto, jak jestem daleko niech wrzuci kierunek i wjedzie, ale nie jak jadę 50km na godzinę i jestem od niego 5m to wrzuci i wkracza pod koła, nawet karetka czy policja na sygnale tak nie robi a ma większe prawo
(2019.07.12)
to po co piszesz ze autobus nie pierwszeństwa jak ma i co grozi za nie wypuszczenie z zatoczki
(2019.07.12)
Sam jestes BARAN
Awatar (2019.07.13)
. Niewypuszczenie? To slownictwo z KRD?
Mis (2019.07.13)
Powrót do komentarzy