UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Z tego co mi sie zdaje nie umożliwienie autobusowi wlaczenie sie do ruchu grozi mandatem 200 zl wiec zbytnio sie niegotuj. Praca kierowcy autobusu bądź tranwaju jest bardzo odpowiedziala. Nie dość ze sam sprzet w ruchu moze zrobic wiele szkód to wewnatrz miesa nie wiezie.

MarcoM

Anuluj