51
06.07.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
dla tych ktorzy sa przeciwni graniem mlodymi wychowankami: w sezonie 2017/2018 mlodziezowcy zagrali 10075 minut (6 miejsce na koniec sezonu) a w sezonie 2018/2019 mlodziezowcy zagrali 6367 prawie 2 razy mniej, jak sie skonczyl sezon wszyscy pamietamy-ledwo sie utrzymalismy
braklogiki (2019.07.07)
Anty olimpijczycy,może podajcie namiary na siebie.Wyślemy wam zaproszenia na biesiadę i rozmowy o przyszłośći Olimpii.Dlaczego nie napiszesz łachu jeden z drugim o swojej Condonii która zalega już kwartał z wypłatami .Sami opłacajcie dziadków 33 letnich kontuzjogiennych , a od Olimpii wara.
Kat na frajerstwo (2019.07.07)
@Kat na frajerstwo - nie ma problemu kozaku daj mi swoj namiar to ci wysle namiar do mnie, bo chyba nie sadzisz ze ktos bedzie upublicznial swoje dane, po drugie to ze ktos krytykuje dzialania zarzadu ktory jest nieudolny to nie znaczy ze zle zyczy Olimpii wrecz przeciwnie i nie wiem po co wyjezdzasz z ta concordia co to ma wspolnego z Olimpia, nas nie interesuja problemy innych
zikzak (2019.07.07)
Kapelanie Pawle slabiutko oj slabiutko czyżby dieta????? pora wrescie udzielić wywiadu na łamach portElu!!!!!
(2019.07.07)

info

16  
  0
Oczywiscie ze nikt nie musi podawac danych , powiedz mi ile razy byles na spotkaniu prezesa z kibicami ? No ile razy byle? masz tyle pytan tyle ci sie nie podoba , to przyjdz i to powiedz , jestem przekonany ze 80 % komentarzy to psy z batorowa
Kibic OE (2019.07.07)
@Kibic OE - Skończ z tymi tekstami batorowo czy olsztyn, nikt się już na to nie nabiera. Nie odwracajcie kota ogonem, że wszystko jest super, tylko ktoś z boku wkłada kij w szprychy. Ten klub degraduje się z roku na rok, z miesiąca na miesiąc. Które spotkania niby, gdzie można było być i zadać pytanie? Ile ich było, jedno? Kibice dla tego pana z klubu co każe na siebie mówić prezes i wszystkich ma za nic, to zbędny balast.
mieszkamtu (2019.07.07)
Na wyjeździe we Wronkach gdzie będzie garstka kibiców. Nie można na meczu domowym w fajnej atmosferze?? Czy Kolosov pojedzie do Wronek?? Acha rozumiem pożegnanie będzie polegać na tym iż ksiądz da spikierowi listę z napisem dziękujemy i nazwiska piłkarzy.
Pijak z prostej (2019.07.07)
My sparujemy z jakimiś ogórkami, a Siedlce potrafią zorganizować sparing z Legią. Niby taka przyjaźń i co nic?? Zresztą już chodzą słuchy, że "przyjaźń" się rozpada. . .
Joshua (2019.07.07)

info

12  
  2
Nie zapomnij tylko dlaczego tak było. A no przypominam że najpierw na jesieni tamtego sezonu Olimpia zdobyła tyle punktów że mogła na wiosnę bić się nawet i o awans ale jak zaczęto na wiosnę puszczać tak zdolną elbląską młodzież to wszyscy wiemy jak to się wtedy skończyło.
(2019.07.07)
z tego co pamietam na jesieni 5 miejsce na wiosne 6 wiec jak to sie skonczylo? masz tu miejsca w tabeli po kazdej kolejce w sezonie 2017/2018 : 4 10 6 7 7 6 8 11 13 11 7 7 7 7 9 6 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 7 8 6 6
braklogiki (2019.07.07)