UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie zapomnij tylko dlaczego tak było. A no przypominam że najpierw na jesieni tamtego sezonu Olimpia zdobyła tyle punktów że mogła na wiosnę bić się nawet i o awans ale jak zaczęto na wiosnę puszczać tak zdolną elbląską młodzież to wszyscy wiemy jak to się wtedy skończyło.