UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Kibic OE - Skończ z tymi tekstami batorowo czy olsztyn, nikt się już na to nie nabiera. Nie odwracajcie kota ogonem, że wszystko jest super, tylko ktoś z boku wkłada kij w szprychy. Ten klub degraduje się z roku na rok, z miesiąca na miesiąc. Które spotkania niby, gdzie można było być i zadać pytanie? Ile ich było, jedno? Kibice dla tego pana z klubu co każe na siebie mówić prezes i wszystkich ma za nic, to zbędny balast.
mieszkamtu