UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

My sparujemy z jakimiś ogórkami, a Siedlce potrafią zorganizować sparing z Legią. Niby taka przyjaźń i co nic?? Zresztą już chodzą słuchy, że "przyjaźń" się rozpada. . .

Joshua

Anuluj