UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
My sparujemy z jakimiś ogórkami, a Siedlce potrafią zorganizować sparing z Legią. Niby taka przyjaźń i co nic?? Zresztą już chodzą słuchy, że "przyjaźń" się rozpada. . .
Joshua
My sparujemy z jakimiś ogórkami, a Siedlce potrafią zorganizować sparing z Legią. Niby taka przyjaźń i co nic?? Zresztą już chodzą słuchy, że "przyjaźń" się rozpada. . .
Joshua