UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie zapomnij tylko dlaczego tak było. A no przypominam że najpierw na jesieni tamtego sezonu Olimpia zdobyła tyle punktów że mogła na wiosnę bić się nawet i o awans ale jak zaczęto na wiosnę puszczać tak zdolną elbląską młodzież to wszyscy wiemy jak to się wtedy skończyło.