UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Oczywiscie ze nikt nie musi podawac danych , powiedz mi ile razy byles na spotkaniu prezesa z kibicami ? No ile razy byle? masz tyle pytan tyle ci sie nie podoba , to przyjdz i to powiedz , jestem przekonany ze 80 % komentarzy to psy z batorowa

Kibic OE