51
06.07.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Czyli rozumiem że ci testowani są lepsi od Ressela Kolosova czy Szmyta z którymi nie przedłużono umowy, czy też działamy tak, że zwalniamy a potem będziemy dopiero szukać następców?
Acides (2019.07.07)
Solidny bramkarz.mocna pewna obrona i na tym koniec dobrych wieści z OE. Linia pomocy nie istniej więc i atak rowniez. A jedyne na co można liczyć w tej sytuacji to stałe fragmenty gry I błędy przeciwnika.Mamy powtórkę z wiosny.i masę pytań.Jaki był cel grania z Grudziądzm i Toruniem zawodników zwolnionych z klubu(Szmydt Ressel)?Kieltyka I Korliniewski to jeszcze piłkarze OE czy już Huraganu Morąg? O ich nowych umowach nawet śladu..Od kiedy to Szuprytowski jest rzecznikiem klubu? Naprawde Czy Ci których testowala wczoraj OE to nasz max transferowy??Jeżeli tak to pora na ogłoszenie celów klubu na sezon 2020.UTRZYNANIE BĘDZIE SUKCESEM - Apropo gdzie jest sternik klubu? Na parafii. Na pielgrzymce czy w klasztorze na urlopie?Gdziekolwiek Jestes o wielebny gratuluję" klasy "w pożegnaniu Antona I Ressel.Dla mnie odejście Antona to koniec pewnej epoki. Pomagałem go sprowadzić do klubu i dziś wraz z jego żenujący pożegnaniem mówię pas. Można chłopa wygonic z Kwidzyna ale Kwidzyna z chłopa już nie.. Ps KolegaOrzo nie podszywaj się pod moja osobę. Raz ze gubi cie" znajomość" ortografii dwa że nie ładnie jest kłamać. A trzy jesteś zwykłym wazeliniarzem prałata a to ostatnia rzecz jaką można o mnie napisać .Pozdrawiam kibiców OE.
Orzis_Orzo (2019.07.07)
Ostatni sezon byl ciezki a kolejny wyglada na tragiczny. Ciezko myslec ze OE doprowadzili do takiego stanu
Gty (2019.07.07)

info

11  
  1
Po PIERWSZE jesteś Dzbanem.Z ortografii j. polskiego. Po DRUGIE jesteś trollem - nie znam Cie i nie wiem kim jesteś. Po TRZECIE od kiedy to kibice maja dorzucić się do prywatnego folwarku opata(bo tak dziś wygląda OE) ? Transparentnie klub powinien się rozliczyć z Yunior Pro. PPV. dotacji miejskich, składek rodziców Jak przeor powie gdzie znikają pieniądze w tym klubie i jakim cudem Huragan Morąg może zaproponować wyższe kontrakty niż OE sam kupię karnet na kolejny rok.. A tym czasem jemu i Tobie pokazuje środkowy palec. Bez odbioru
Orzis_Orzo (2019.07.07)
Powiem szczerze nie za ciekawie to wyglada ,gra slaba ataku praktycznie nie ma ,to chyba już czas aby skompletować skład i chłopaki zaczęli się zgrywać ,zeby nie bylo czasem powtorki z rozrywki z poprzedniego sezonu !
Pero (2019.07.07)

info

11  
  0
powiedziec ze pikarze testowani sa slabi to nic nie powiedziec, poza Rykiem jeden wielki dramat, napastnika jak nie bylo tak nie ma
zikzak (2019.07.07)

info

8  
  0
Orzis ,troch slabo sie interesujesz ,pozegnanie zawodnikow ktorzy odeszli bedzie na pierwszym meczu z Lechem
Kibic OE (2019.07.07)
Brawo!
kolega_grocika (2019.07.07)
tak na marginesie sprawdzamy przeslabych kopaczy a nie dajemy szansy zawodnikom z rezerw, wczoraj zagral tylko jeden zawodnik ktory gral zeszly sezon w rezerwach, ktos zaraz powie ze to nie ten poziom, a to co przyjezdza do nas na testy to jaki poziom? W kazdym normalnym klubie najpierw sprawdza sie swoich pozniej ewentualnie sprowadza sie obcych o ile sa lepsi, niestety w naszym kochanym klubie wszystko na opak, jezeli mamy tak slabych wychowankow to ja sie pytam kto odpowiada za ich szkolenie?
braklogiki (2019.07.07)
Przecież mamy super szkolenie. Prezes wszędzie to opowiada.
(2019.07.07)