UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Anty olimpijczycy,może podajcie namiary na siebie.Wyślemy wam zaproszenia na biesiadę i rozmowy o przyszłośći Olimpii.Dlaczego nie napiszesz łachu jeden z drugim o swojej Condonii która zalega już kwartał z wypłatami .Sami opłacajcie dziadków 33 letnich kontuzjogiennych , a od Olimpii wara.

Kat na frajerstwo

Anuluj