UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Oczywiscie ze nikt nie musi podawac danych , powiedz mi ile razy byles na spotkaniu prezesa z kibicami ? No ile razy byle? masz tyle pytan tyle ci sie nie podoba , to przyjdz i to powiedz , jestem przekonany ze 80 % komentarzy to psy z batorowa

Kibic OE

Anuluj