UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oczywiscie ze nikt nie musi podawac danych , powiedz mi ile razy byles na spotkaniu prezesa z kibicami ? No ile razy byle? masz tyle pytan tyle ci sie nie podoba , to przyjdz i to powiedz , jestem przekonany ze 80 % komentarzy to psy z batorowa
Kibic OE