UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Anty olimpijczycy,może podajcie namiary na siebie.Wyślemy wam zaproszenia na biesiadę i rozmowy o przyszłośći Olimpii.Dlaczego nie napiszesz łachu jeden z drugim o swojej Condonii która zalega już kwartał z wypłatami .Sami opłacajcie dziadków 33 letnich kontuzjogiennych , a od Olimpii wara.
Kat na frajerstwo