UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Na wyjeździe we Wronkach gdzie będzie garstka kibiców. Nie można na meczu domowym w fajnej atmosferze?? Czy Kolosov pojedzie do Wronek?? Acha rozumiem pożegnanie będzie polegać na tym iż ksiądz da spikierowi listę z napisem dziękujemy i nazwiska piłkarzy.

Pijak z prostej