UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Kat na frajerstwo - nie ma problemu kozaku daj mi swoj namiar to ci wysle namiar do mnie, bo chyba nie sadzisz ze ktos bedzie upublicznial swoje dane, po drugie to ze ktos krytykuje dzialania zarzadu ktory jest nieudolny to nie znaczy ze zle zyczy Olimpii wrecz przeciwnie i nie wiem po co wyjezdzasz z ta concordia co to ma wspolnego z Olimpia, nas nie interesuja problemy innych
zikzak