51
06.07.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Tomasz Podgórski obecnie Ruch Chorzów w Olimpii Elbląg!!!
(2019.07.07)

info

4  
  5
Legia to jest potęga.Olimpia najlepszą jest.Kto zgody tej nie szanuje.Niech po nim skacze Wesz.
(2019.07.07)

info

3  
  4
Do pijak z prostej , Teraz to pojechales po calosci, Pierwszy mecz gramy u siebie z Lechem , wiec nie we Wronkach , wy na sile chcecie widziec wszystko na czarno ,
Kibic OE (2019.07.07)
Reszta przelewa na alimenty :)))
Kibic 123 (2019.07.07)
Najgroźniejszy zawodnik Sokoła Ostródy Oskar Rynkowski to były zawodnik OE ,coś nie tak ,czemu nie w OE czyżby ksiądz zawinił a może trener ,kim chcemy się utrzymać jak wszyscy wartościowi zawodnicy odchodzą ,nowych ani widu ani słuchu .Jedynie życzyć tym co odeszli powodzenia a tym co przyjdą chyba współczucia .Szkoda OE ,szkoda kibiców bo tym razem to spadek pewny ,w takim mieście jak Elbląg powinna istnieć pierwsza liga a nie dół tabeli drugiej .Chyba czas na zmiany ,a trzeba je zacząć od góry .Mamy utalentowaną młodzież ,zróbmy coś aby grała dla OE a nie spady z całej polski
Mr. Bean (2019.07.07)

info

14  
  0
Trener ma odwiesić buty z kołka... I będzie napadzior,gruby na kołowego i będzie piłka ręczna.wtedy i sponsor przyjdzie ;)
Kibic 123 (2019.07.07)
Pies to cię robił wariacie a suka wydaliła
dokibicaOE (2019.07.07)

info

4  
  5
Dobre. .. , nie slyszalem takiego tekstu.
(2019.07.07)

info

3  
  2
Wówczas po jesieni 4 punkty straty do trzeciej Warty Poznań po wiośnie i grze zdolnej młodzieży już 12 punktów straty do trzeciej Warty która...awansowała.
(2019.07.07)
Masz rację przepraszam, być może zmienili ?? Wcześniej było podane, że zaczynamy sezon od wyjazdu z Lechem II. https://mobi.portel.pl/artykul/112464.na-poczatek-kolejorz.html - proszę bardzo, było podane, że na wyjeździe później to zaktualizowano.
Pijak z prostej (2019.07.07)