A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jak łatwo jest krytykować.
Na odcinku Łęczycka -Saperów - krawężniki wysokie jak mur chiński. Nie będę zjeżdżał na chodnik - poobrywam spojlery porysuję progi, podwozie i kto odda pieniądze ? Poza tym nie chcę pieniędzy i szkód i naprawy bo nikt tego ne zrobi tak jak było.
straz bedzie się teleportowac do pozaru i wypadkow, innej opcji nie ma.
I bardzo dobrze. Żeby tak samo zdecydowanie Miasto zajęło się w końcu zarośniętym chwastami placem konstytucji w samym srodku miasta.
Swiadczy to chyba o czyjejś nieudolności w Ratuszu, że musimy to ogladac kolejny rok. .To samo dotyczy wiadomej niby budowy na starowce.
teraz nikt się nie przyzna do decyzji lokalizacyjnej straży, bo powinien od razu zmienic pracę. Już lepsza bylaby dawna baza PKS, choć obok, ale 200 m bliżej i z planowanym wylotem na Sadową i Politechnikę Jest rownie trafiona jak miejsce na nowy budynek sądu przy Płk. Dąbka / Gwiezdnej.
Teraz czekamy na obiecany przez PiS biurowiec na Wyspie Spichrzów.
A teraz wyobraźcie sobie, że jest Dzień Wszystkich Świętych i przez pół dnia pod ich nową remizą ciągną się kilkukilometrowe korki aut, jadących i wracających ze cmentarza Dębica. Do pożaru w centrum miasta chyba szybciej dojechała by Ochotnicza Straż Pożarna z Krzewska pod Elblągiem.
@Było.. - Co wymyślasz?Strzelnica była "od zawsze". Chodziłem tam jako dzieciak w latach sześćdziesiątych i łuski zbierałem.
wiecie ktora firma to buduje?
A czy ktoś obiecywał że miasto w tym miejscu nie będzie się rozbudowywać? Co mają powiedzieć mieszkańcy centrum. Chcecie spokoju to może trzeba zamieszkać po za miastem.
I niech rośnie duże i zdrowe :)