36
06.05.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jak łatwo jest krytykować.
(2019.05.06)

info

9  
  15
Na odcinku Łęczycka -Saperów - krawężniki wysokie jak mur chiński. Nie będę zjeżdżał na chodnik - poobrywam spojlery porysuję progi, podwozie i kto odda pieniądze ? Poza tym nie chcę pieniędzy i szkód i naprawy bo nikt tego ne zrobi tak jak było.
SAM.. (2019.05.06)

info

38  
  2
straz bedzie się teleportowac do pozaru i wypadkow, innej opcji nie ma.
cep (2019.05.06)

info

11  
  0
I bardzo dobrze. Żeby tak samo zdecydowanie Miasto zajęło się w końcu zarośniętym chwastami placem konstytucji w samym srodku miasta. Swiadczy to chyba o czyjejś nieudolności w Ratuszu, że musimy to ogladac kolejny rok. .To samo dotyczy wiadomej niby budowy na starowce.
(2019.05.06)

info

12  
  1
teraz nikt się nie przyzna do decyzji lokalizacyjnej straży, bo powinien od razu zmienic pracę. Już lepsza bylaby dawna baza PKS, choć obok, ale 200 m bliżej i z planowanym wylotem na Sadową i Politechnikę Jest rownie trafiona jak miejsce na nowy budynek sądu przy Płk. Dąbka / Gwiezdnej. Teraz czekamy na obiecany przez PiS biurowiec na Wyspie Spichrzów.
(2019.05.06)

info

11  
  2
A teraz wyobraźcie sobie, że jest Dzień Wszystkich Świętych i przez pół dnia pod ich nową remizą ciągną się kilkukilometrowe korki aut, jadących i wracających ze cmentarza Dębica. Do pożaru w centrum miasta chyba szybciej dojechała by Ochotnicza Straż Pożarna z Krzewska pod Elblągiem.
rtyu (2019.05.06)

info

21  
  1
@Było.. - Co wymyślasz?Strzelnica była "od zawsze". Chodziłem tam jako dzieciak w latach sześćdziesiątych i łuski zbierałem.
mm263 (2019.05.06)
wiecie ktora firma to buduje?
jarekg (2019.05.06)

info

2  
  1
A czy ktoś obiecywał że miasto w tym miejscu nie będzie się rozbudowywać? Co mają powiedzieć mieszkańcy centrum. Chcecie spokoju to może trzeba zamieszkać po za miastem.
O (2019.05.06)
I niech rośnie duże i zdrowe :)
O (2019.05.06)