UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A teraz wyobraźcie sobie, że jest Dzień Wszystkich Świętych i przez pół dnia pod ich nową remizą ciągną się kilkukilometrowe korki aut, jadących i wracających ze cmentarza Dębica. Do pożaru w centrum miasta chyba szybciej dojechała by Ochotnicza Straż Pożarna z Krzewska pod Elblągiem.
rtyu