UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A teraz wyobraźcie sobie, że jest Dzień Wszystkich Świętych i przez pół dnia pod ich nową remizą ciągną się kilkukilometrowe korki aut, jadących i wracających ze cmentarza Dębica. Do pożaru w centrum miasta chyba szybciej dojechała by Ochotnicza Straż Pożarna z Krzewska pod Elblągiem.

rtyu