UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Na odcinku Łęczycka -Saperów - krawężniki wysokie jak mur chiński. Nie będę zjeżdżał na chodnik - poobrywam spojlery porysuję progi, podwozie i kto odda pieniądze ? Poza tym nie chcę pieniędzy i szkód i naprawy bo nikt tego ne zrobi tak jak było.
SAM..