UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na odcinku Łęczycka -Saperów - krawężniki wysokie jak mur chiński. Nie będę zjeżdżał na chodnik - poobrywam spojlery porysuję progi, podwozie i kto odda pieniądze ? Poza tym nie chcę pieniędzy i szkód i naprawy bo nikt tego ne zrobi tak jak było.
SAM..