UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Było.. - Co wymyślasz?Strzelnica była "od zawsze". Chodziłem tam jako dzieciak w latach sześćdziesiątych i łuski zbierałem.

mm263

Anuluj