UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Było.. - Co wymyślasz?Strzelnica była "od zawsze". Chodziłem tam jako dzieciak w latach sześćdziesiątych i łuski zbierałem.
mm263
@Było.. - Co wymyślasz?Strzelnica była "od zawsze". Chodziłem tam jako dzieciak w latach sześćdziesiątych i łuski zbierałem.
mm263