Przy Łęczyckiej praca wre
(fot. Michał Skroboszewski)
Do końca 2020 roku strażacy mają się przeprowadzić do swojej nowej siedziby przy ul. Łęczyckiej. Prace budowlane idą pełną parą, gotowe są już fundamenty nowej strażnicy. Zobacz zdjęcia.