UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
I bardzo dobrze. Żeby tak samo zdecydowanie Miasto zajęło się w końcu zarośniętym chwastami placem konstytucji w samym srodku miasta. Swiadczy to chyba o czyjejś nieudolności w Ratuszu, że musimy to ogladac kolejny rok. .To samo dotyczy wiadomej niby budowy na starowce.