Przy Łęczyckiej praca wre

36
06.05.2019
Przy Łęczyckiej praca wre
(fot. Michał Skroboszewski)
Do końca 2020 roku strażacy mają się przeprowadzić do swojej nowej siedziby przy ul. Łęczyckiej. Prace budowlane idą pełną parą, gotowe są już fundamenty nowej strażnicy. Zobacz zdjęcia.
Inwestycja przy ul. Łęczyckiej podzielona jest na dwa etapy. W pierwszym, za prawie 11 milionów złotych, powstanie główny budynek strażnicy w stanie zamkniętym oraz zostaną przeprowadzone prace przygotowawcze pod budowę garaży i bazy na sprzęt przeciwpowodziowy. Ten etap ma się zakończyć już w październiku, w przyszłym roku przyjdzie czas na dokończenie inwestycji i wyposażenie wnętrz. Cała inwestycja ma być gotowa do końca 2020 roku. 
     
red.

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ten, który podjął decyzję o lokalizacji straży w tym miejscu powinien wymyślić, w jaki sposób strażacy mają się przebić przez korki z Łęczyckiej przez Bema w stronę centrum. Chyba, że planują kosmiczną straż pożarną, ewentualnie słoneczny patrol.
Blurp,blurp (2019.05.06)
To jeszcze pikuś tam powstaje pułk logistyczny. Ze sprzętem swoim i do remontowania. Będzie masakra.
(2019.05.06)

info

29  
  5
Niestety lokalizacja niezbyt fortunna. Łęczycka Bema wiecznie zakorkowane bez możliwości utworzenia korytarza. Brak szybkiej alternatywnej drogi. A co w okresie Święta zmarłych?
3dan (2019.05.06)
I nowe osiedle : )
(2019.05.06)
Tydzień przed św i tydzień po. .nie dojedziesz. A cmentarz nie maleje tyko się powiększa.
Kryśka123. (2019.05.06)

info

13  
  5
Będą jeździć Obwodnicą Wschodnią ????
(2019.05.06)
Jak nie hałas ze strzelnicy to syreny z remizy. A tak było tam cicho.
Było.. (2019.05.06)
Jaki włodarz i część rady miejskie, j taka lokalizacja. Nie dziwi NIC.
ATUTY (2019.05.06)

info

18  
  8
Za 50 lat
Ferdek.Schichau (2019.05.06)
Zburzyć część domów ulice poszerzyć i po problemie na ul łęczyckiej ckiej. A na miejsce po straży na ul Bema baza pogotowia i dyspozytornia.
(2019.05.06)

info

10  
  6