UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A czy ktoś obiecywał że miasto w tym miejscu nie będzie się rozbudowywać? Co mają powiedzieć mieszkańcy centrum. Chcecie spokoju to może trzeba zamieszkać po za miastem.

O

Anuluj