UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A czy ktoś obiecywał że miasto w tym miejscu nie będzie się rozbudowywać? Co mają powiedzieć mieszkańcy centrum. Chcecie spokoju to może trzeba zamieszkać po za miastem.
O
A czy ktoś obiecywał że miasto w tym miejscu nie będzie się rozbudowywać? Co mają powiedzieć mieszkańcy centrum. Chcecie spokoju to może trzeba zamieszkać po za miastem.
O