UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

teraz nikt się nie przyzna do decyzji lokalizacyjnej straży, bo powinien od razu zmienic pracę. Już lepsza bylaby dawna baza PKS, choć obok, ale 200 m bliżej i z planowanym wylotem na Sadową i Politechnikę Jest rownie trafiona jak miejsce na nowy budynek sądu przy Płk. Dąbka / Gwiezdnej. Teraz czekamy na obiecany przez PiS biurowiec na Wyspie Spichrzów.