UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I bardzo dobrze. Żeby tak samo zdecydowanie Miasto zajęło się w końcu zarośniętym chwastami placem konstytucji w samym srodku miasta. Swiadczy to chyba o czyjejś nieudolności w Ratuszu, że musimy to ogladac kolejny rok. .To samo dotyczy wiadomej niby budowy na starowce.