Wybrany wątek opinii
Jak nie hałas ze strzelnicy to syreny z remizy. A tak było tam cicho.
Do moderacji
Odpowiedz
18
10
@Było.. - Co wymyślasz?Strzelnica była "od zawsze". Chodziłem tam jako dzieciak w latach sześćdziesiątych i łuski zbierałem.
Do moderacji
Odpowiedz
9
1
A czy ktoś obiecywał że miasto w tym miejscu nie będzie się rozbudowywać? Co mają powiedzieć mieszkańcy centrum. Chcecie spokoju to może trzeba zamieszkać po za miastem.
Do moderacji
Odpowiedz
9
2