Wybrany wątek opinii

Jak nie hałas ze strzelnicy to syreny z remizy. A tak było tam cicho.
Było.. (2019.05.06)
@Było.. - Co wymyślasz?Strzelnica była "od zawsze". Chodziłem tam jako dzieciak w latach sześćdziesiątych i łuski zbierałem.
mm263 (2019.05.06)
A czy ktoś obiecywał że miasto w tym miejscu nie będzie się rozbudowywać? Co mają powiedzieć mieszkańcy centrum. Chcecie spokoju to może trzeba zamieszkać po za miastem.
O (2019.05.06)
Powrót do komentarzy