36
06.05.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To może zwyczajnie Grottgera i przez Grunwaldzką
O (2019.05.06)
To może zwyczajnie Grottgera i przez Grunwaldzką
O (2019.05.06)
hahahahaha
(2019.05.06)
Dobrze że chociaż na Łęczyckiej pracują.
(2019.05.06)

info

5  
  0
Jedyne wyjście to likwidacja jednej strony chodnika, żeby poszerzyć jezdnie. Inaczej tam będzie miazga. Teraz jest tam wąsko, a co dopiero jakby ludzie mieli przepuszczać straż ? Zresztą nie ma opcji, by w korku wszyscy zjechali, tam większość kierowców stoi na d... poprzedzającego, nie dadzą rady zjechać na chodnik. Tyle, że o tym powinno się juz teraz myslec i juz robic a wyjdzie zdziwienie jak zawsze i kolejny rok szukania pieniedzy na inwestycje.
(2019.05.06)

info

9  
  0
@O - Prawdopodobnie tak beda musieli, tylko jaki to ma sens nadrabiac tyle drogi? Druga opcja to otworzyć ruch dla pojazdów uprzywilejowanych Kossaka - Kolejowa, tylko w krótkim czasie malo co z nawierzchni tam zostanie.
(2019.05.06)
Nie rozumiem. Jaracie sie ta budowa jakby jedyna w miescie byla
yellow (2019.05.06)

info

3  
  4
Brak wam wizji
(2019.05.06)

info

1  
  1
Kolejna świetna lokalizacja to komenda policji na Zatorzu. Brawo wy.
ja wiem (2019.05.06)

info

12  
  0
będą osiągać w dojeździe pierwszą prędkość komiczną
(2019.05.07)

info

3  
  0