A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To może zwyczajnie Grottgera i przez Grunwaldzką
To może zwyczajnie Grottgera i przez Grunwaldzką
hahahahaha
Dobrze że chociaż na Łęczyckiej pracują.
Jedyne wyjście to likwidacja jednej strony chodnika, żeby poszerzyć jezdnie. Inaczej tam będzie miazga. Teraz jest tam wąsko, a co dopiero jakby ludzie mieli przepuszczać straż ? Zresztą nie ma opcji, by w korku wszyscy zjechali, tam większość kierowców stoi na d... poprzedzającego, nie dadzą rady zjechać na chodnik. Tyle, że o tym powinno się juz teraz myslec i juz robic a wyjdzie zdziwienie jak zawsze i kolejny rok szukania pieniedzy na inwestycje.
@O - Prawdopodobnie tak beda musieli, tylko jaki to ma sens nadrabiac tyle drogi? Druga opcja to otworzyć ruch dla pojazdów uprzywilejowanych Kossaka - Kolejowa, tylko w krótkim czasie malo co z nawierzchni tam zostanie.
Nie rozumiem. Jaracie sie ta budowa jakby jedyna w miescie byla
Brak wam wizji
Kolejna świetna lokalizacja to komenda policji na Zatorzu. Brawo wy.
będą osiągać w dojeździe pierwszą prędkość komiczną