UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ojciec - współczuję twoim dzieciom takiego ojca. A ty jaki poziom reprezentujesz wyzywając innych od idiotów, nierobów itp ?? Na zebraniu w szkole przytakujesz i tańczysz jak ci zagrają, jeszcze za pewbe jesteś tym rodzicem co lubi wejśc tu i ówdzie żeby się podlizać, a swoje frustracje wylewasz w komentarzach. Proponuję leczenie u dobrego specjalisty.


Anuluj