A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Samorząd to tez element państwa. Chyba do szkomy się nie chodziło. A moze nauczyciele tez strajkowali i z tobą tego nie przerobili. Po to są samorządy aby pomagać wykonywać zadania władzy centralnej.
Samorząd to tez element państwa. Chyba do szkomy się nie chodziło. A moze nauczyciele tez strajkowali i z tobą tego nie przerobili. Po to są samorządy aby pomagać wykonywać zadania władzy centralnej.
Właśnie dlatego i przez takich jak Ty jest strajk. By uzmysłowić takiej "Ciemnej masie", by uaktywniła swoje szare komórki zapchane pisowską propagandą i zaczęła myśleć a co za tym idzie wyrabiać sobie OBIEKTYWNE zdanie o nauczycielach i edukacji na podstawie faktów a nie mitów. Ciemnogród, po prostu Ciemnogród..
@Gosc - Przy okazji zbliżających się wyborów wszyscy chcą coś ugrać, politycy, media, strajkujący. Dobrze jest zdawać sprawę, że wyborców w Polsce można podzielić na cyników (tylko interes się liczy), ignorantów(co to mnie obchodzi) i politycznych idiotów( rząd mnie ochroni). Walka trwa o nas wyborców.
Ci, co poniżają nauczycieli, powinni zabrać swoje dzieci i nauczać je indywidualnie. Nikt was nie zmusza do posyłania swojego dziecka do szkół w których uczą pazerne nieroby i niewykwalifikowani, bezczelni idioci. Wasze zdanie na temat drugiego człowieka świadczy wyłącznie o was. Potem wasza, wychowana bezstresowo, pociecha przychodzi do szkoły i ma tyle samo szacunku do nauczyciela, co wy. Zresztą postawę rodziców wyraźnie widać na zebraniach. Sam niejednokrotnie jestem zażenowany poziomem wypowiedzi i roszczeniowa postawą niektórych z was. Zacznijcie sami dawać więcej od siebie swoim dzieciom. Może zamiast siedzieć u kosmetyczki i robić rzęsy czy szpony, poczytaj swojemu dziecku książkę. A jeżeli nie, to szanuj tych którzy starają się wyprowadzić twoje pociechy na ludzi.
Belfer przyszły na strajk i czas muszą czymś zająć więc królują i rodziców się podszywają.
Nowy tydzień i egzaminy życzymy uczniom byście wszyscy zdali. A nauczyciele którzy strajkuja na co wy liczycie Judasze. 18 godzin to i tak godna zapłata które otrzymujecie. Może się zamienimy, na pracę po 10 godzin dziennie do tego robocze soboty. Oj we łbach wam się poprzewracało lub P O i PSL i ten pseudo zwoazkowiec.
Belfry przyszły na strajk i czas muszą sobie czymś zająć więc przejrzały Facebook , a teraz trolują i za rodziców się podszywają.
Ojciec, nauka wpisana jest w konstytucję. Jak chcesz to możesz się zwolnić i żyć z korepetycji.
Wpis ,ojciec chyba zonkis belferki . Nikt nauczycieli nie zatrzymuje mogą iść do lepiej płatnej pracy ale nie. Przecież kto zrezygnuje z 18 godzin tygodniowo, płatne ferie, płatne wakacje , karta nauczyciela . Istny raj. Po strajkach dostaną nauczyciele wilcze bilety i a posredniak precz. A strachy to na lachy. Nieudaczniki.