UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po czym poznać nauczyciela, który wypowiada się na forum? Po pierwsze zachwala, jacy to nauczyciele wspaniali. Po drugie podspisuje się jako "matka" lub "rodzic".


Anuluj