UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po czym poznać nauczyciela, który wypowiada się na forum? Po pierwsze zachwala, jacy to nauczyciele wspaniali. Po drugie podspisuje się jako "matka" lub "rodzic".
Po czym poznać nauczyciela, który wypowiada się na forum? Po pierwsze zachwala, jacy to nauczyciele wspaniali. Po drugie podspisuje się jako "matka" lub "rodzic".