UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ojciec - współczuję twoim dzieciom takiego ojca. A ty jaki poziom reprezentujesz wyzywając innych od idiotów, nierobów itp ?? Na zebraniu w szkole przytakujesz i tańczysz jak ci zagrają, jeszcze za pewbe jesteś tym rodzicem co lubi wejśc tu i ówdzie żeby się podlizać, a swoje frustracje wylewasz w komentarzach. Proponuję leczenie u dobrego specjalisty.