UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Masz rację, to przykre, że rząd do tego dopuścił. Powinien zrobić to, co robią prawdziwi europejczycy, czyli strzelać do ludzi i bić pałami - jak Francuzi, Hiszpanie i PO.


Anuluj