UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Masz rację, to przykre, że rząd do tego dopuścił. Powinien zrobić to, co robią prawdziwi europejczycy, czyli strzelać do ludzi i bić pałami - jak Francuzi, Hiszpanie i PO.
Masz rację, to przykre, że rząd do tego dopuścił. Powinien zrobić to, co robią prawdziwi europejczycy, czyli strzelać do ludzi i bić pałami - jak Francuzi, Hiszpanie i PO.