UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

do"Ojciec - współczuję twoim dzieciom takiego ojca. ", sam widzisz. Nic dodać, nic ująć. Nawet nie potrafisz ze zrozumieniem przeczytać kilku zdań. A gdzie tu miejsce na głębszą analizę? Edukacja i jeszcze raz edukacja. Ja w szkołę kamieniami nie rzucałem. I nauczycielem nie jestem, nie wytrzymałbym takiej pracy. Za to czynnie biorę udział w edukacji moich dzieci: odrabiam z nimi lekcje, chodzę na zebrania, rozmawiam z nauczycielami, biorę udział w życiu szkoły. Mimo wielu obowiązków zawodowych znajduje na to czas, bo tu chodzi o moje dzieci. A argument, że płace podatki to wymagam jednego z komentujących, no naprawdę. Aż strach pomyśleć, co by się działo, gdyby szanowny rozmówca zatrudniał pomoc domową.

ojciec

Anuluj