Wybrany wątek opinii
Wielu nauczycieli nie jest zrzeszonych w ZNP i nikt nie dał się zastraszyc, to dobrowolne. Niestety, w tym kraju żadne próby rozmów nie dają skutku, więc czasem trzeba zastosować inne metody. To przykre że rząd w ogóle do tego dopuścił, by nauczyciel musiał wybierać. "Ciemna masa" słucha ślepo tych bzdur w TVP i w to wszystko wierzy..
I nie oceniaj człowieku kto jest prawdziwym nauczycielem, bo nie masz bladego pojęcia o tym zawodzie.
Do moderacji
Odpowiedz
14
12
Masz rację, to przykre, że rząd do tego dopuścił. Powinien zrobić to, co robią prawdziwi europejczycy, czyli strzelać do ludzi i bić pałami - jak Francuzi, Hiszpanie i PO.
Do moderacji
Odpowiedz
11
9
Ciemna masa to w pierwszym TVN ogląda cały czas ty "prawdziwy" nauczycielu :)))
Do moderacji
Odpowiedz
2
1