Wybrany wątek opinii

Wielu nauczycieli nie jest zrzeszonych w ZNP i nikt nie dał się zastraszyc, to dobrowolne. Niestety, w tym kraju żadne próby rozmów nie dają skutku, więc czasem trzeba zastosować inne metody. To przykre że rząd w ogóle do tego dopuścił, by nauczyciel musiał wybierać. "Ciemna masa" słucha ślepo tych bzdur w TVP i w to wszystko wierzy.. I nie oceniaj człowieku kto jest prawdziwym nauczycielem, bo nie masz bladego pojęcia o tym zawodzie.
Gosc (2019.04.15)
Masz rację, to przykre, że rząd do tego dopuścił. Powinien zrobić to, co robią prawdziwi europejczycy, czyli strzelać do ludzi i bić pałami - jak Francuzi, Hiszpanie i PO.
(2019.04.15)
Ciemna masa to w pierwszym TVN ogląda cały czas ty "prawdziwy" nauczycielu :)))
(2019.04.16)
Powrót do komentarzy