Wybrany wątek opinii

Miało być wszystko " sparaliżowane", a tu proszę, egzaminy się odbywają. Jak widać strajk nauczycieli niczego nie zablokował. Panstwo świetnie sobie z tym poradziło. Jeszcze matury i po egzaminach. Pozostanie tylko " duży smród" po tym, jak zachowali się nauczyciele biorący udział w strajku. Powodzenia wszystkim zdającym.
(2019.04.15)
"Świetnie"?? Dobre sobie, zewsząd słyszymy kto zasiada w komisjach, jaki jest tam bałagan i ile rzeczy dzieje się wbrew prawu. Ciekawe, co z RODO itp, itd. A to, że egzaminy sie odbywają, to TYLKO I WYŁĄCZNIE dzięki samorządom, bo na pewno nie zatroszczylo się o to Państwo..
Wkurzona (2019.04.15)
@Wkurzona - Samorząd to element państwa i za to podatnik im płaci.
(2019.04.15)
jakie państwo???? Dyrektorzy i samorządy!!! I to jest tylko ukłon w stronę dzieci, a nie rządu!
(2019.04.15)
nie taki jak ty.
(2019.04.15)
Jaki ukłon? Może łaska? Czy zapominanie kto finansuje pracowników budżetowych jest celowych skrótem myślowym? Nikt w okresie od przemian nie zadbał o edukację, łącznie z P. Broniarzem. Teraz wielka opozycja uzurpuje sobie prawo do krytyki na czele z ZNP. Ot zanik pamięci i cynizm politycznych karierowiczów.
(2019.04.15)
Tylko, ze wlasnie nauczyciele umowili sie, zeby pare osob zostalo na egzaminy podczas strajku. I to wlasnie oni sa w komisjach. Walczcie nauczyciele, widac pi mysleniu spoleczenstwa, ze musicie zmienic edukacje. Inteligencja jest motorem kazdego kraju. Bez niej kraje upadaja.
Gosc (2019.04.15)
Powrót do komentarzy