UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przecież szkoły kształcą nauczycieli.Pedagogika jest kierunkiem bardzo popularnym. Jeśli odejdą ci obecni to przyjdą inni na ich miejsce.


Anuluj