135
01.01.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To oczywiste, że wrzucenie do w-m wyszło niekorzystnie dla Elbląga - praktycznie nic nie przemawiało za taką decyzją. Nawet nie ma co przypominać oczywistych argumentów. Z Gdańskiem i Pomorzem Elbląg związany jest geograficznie, historycznie i gospodarczo itp. Nawet wątpliwe argumenty, że "Elbląg tutaj jest 2-gim miastem" oraz "większe środki z UE" kompletnie nie wypaliły, bo całe to województwo szura po dnie (z wyjątkiem olsztyna oczywiście) i w większości statystyk zostało wyprzedzone przez całą ścianę wschodnią. I przeniesienie jakichś warmińsko-mazurskich urzędów nic nam nie da, bo z kupy bata się nie ulepi, a tylko bardziej nas zwiąże z tym bagienkiem. Co więcej - reforma była niekorzystna dla wszystkich b. miast wojewódzkich - jakim więc prawem poświęcono tyle miast dla dobra kilkunastu obecnych wojewódzkich (na pewno nie zmniejszenie liczby urzędników)? Ktoś powinien odpowiedzieć za coś takiego.
laskipaa (2019.01.01)

info

20  
  0
Tak, tak, przetarg i niewiedzieć czemu znów przed wyborami, zacznie prezes łopatą kopać . . . Dwa dni po wyborach się okaże, iż to co wykopał "neptun" falą zalał i nic już z tego kopania nie zostało, a przetarg?? No cóż wszyscy byli zbyt drodzy. Więc poczekamy do kolejnych wyborów, znów wkopiemy słupek, ogłosimy przetarg, i zaczniemy kopać. No popatrz jak to można omamić tłum by zbić kapitał polityczny, a ponadto zgarnąć kasę, za przygotowanie przetargu - nikt za darmo przetargu nie przygotuje, a znajomy "prezesa"...
Tomasz 85 (2019.01.01)
" Od 1 stycznia 2018 r. nawet krew oddana w Elblągu jedzie najpierw do Olsztyna. .. " Ciekawe ile osób zmarło w szpitalach przez takie durne pomysły polityków.
jjjjjjjj (2019.01.01)
Jakie 4 lata ty chyba jesteś jakiś kosmitą?
Adamus. (2019.01.01)
mlody25 Jak ty chceż pracowac i myśleć jak piszesz. To powodzenia.
(2019.01.01)

info

1  
  0
Dokładnie tak będzie, tylko wszędzie bym dodał słowo nie. Może niektórzy wielbiciele wróbla przejrza na oczy. Będę im się śmiał w twarz, bo na bank wyjdzie na moje, tylko Elbląga żal i tych co na niego przezornie nie głosowali. Ja stąd się wnoszę, bo mam dość.
Zygmuś (2019.01.01)
A co ty umiesz mając 20kilka lat. Chcesz zarobić i się nie narobic w tym wieku? Ja po studiach na PG dostałem 2500brutto jakieś 14 lat temu. I się cieszyłem. Teraz mam prawie 7kbrutto. Czy zamieniłybym to na pracę 3miescie. Nie wiem czy tyle tam bym dostał i dojazdy. Poza tym nie lubię stania w korkach i tłoku, a to wiąże się z pracą w 3miescie.
Realista1 (2019.01.01)
Znowu bredzisz. Totalna władza miesza ci się z totalna opozycja. Cokolwiek pis nie zrobi zaraz jest donos do ke i opór grup które tracą przywileje. Elbląg jest tu dobrym przykładem. PIS naruszył interesy elyty tu mieszkajacej i oni dokonali aktu zemsty. I teraz pis ma pomagać?
Nietutejszy. (2019.01.01)
1945-75,1975-1999.Mija kolejne dwudziestolecie, więc może coś roz. .zmienimy.
(2019.01.01)

info

10  
  0
@Nietutejszy. - wynoś się z twoim kochanym pisem
(2019.01.01)