UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dokładnie tak będzie, tylko wszędzie bym dodał słowo nie. Może niektórzy wielbiciele wróbla przejrza na oczy. Będę im się śmiał w twarz, bo na bank wyjdzie na moje, tylko Elbląga żal i tych co na niego przezornie nie głosowali. Ja stąd się wnoszę, bo mam dość.
Zygmuś