UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak, tak, przetarg i niewiedzieć czemu znów przed wyborami, zacznie prezes łopatą kopać . . . Dwa dni po wyborach się okaże, iż to co wykopał "neptun" falą zalał i nic już z tego kopania nie zostało, a przetarg?? No cóż wszyscy byli zbyt drodzy. Więc poczekamy do kolejnych wyborów, znów wkopiemy słupek, ogłosimy przetarg, i zaczniemy kopać. No popatrz jak to można omamić tłum by zbić kapitał polityczny, a ponadto zgarnąć kasę, za przygotowanie przetargu - nikt za darmo przetargu nie przygotuje, a znajomy "prezesa"...
Tomasz 85